Фільм Шик! (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Світ високої моди – це мрія майже будь-якої дівчини. Одні прагнуть бути моделями, а інші – дизайнерами одягу. Столицею моди вважається Париж. Тут і відбувається дія фільму. Алісія – володарка витонченого смаку і рідкісної фантазії. Оригінальна думка прилітає до неї швидше, ніж швидкість світла. Дівчина весь час проводить за створенням чергового шедевра. Однак з-за того, що модельєр постійно перебуває на роботі, у неї виникають серйозні проблеми в особистому житті. Про відпочинок Алісія і не думає, адже на носі найбільш важливий показ мод у році.

Вона збирається пошити такий наряд, який зможе вразити кожного члена журі. Напередодні довгоочікуваного події чоловік кидає дівчину. Разом з розлученням у дизайнера зникає натхнення. З-за депресивного стану у неї нічого не виходить. Демонстрація нової колекції опиняється під загрозою зриву.

Алісії необхідно взяти себе в руки і почати діяти. Пригніченість непреступна немов скеля, однак дівчина твердо вирішує втілити свою мрію в життя. Фільм Шик! (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Жером Корнюо
В ролях: Фанні Ардан, Марина Хендс, Ерік Элмоснино, Лоран Стокер, Катрін Осмален, Філіп Дюкен, Індія Хейр, Emmanuel Noblet, Клеменс Бретеше, Дебора Гралл


загрузка...