загрузка...


Світу загрожує небезпека, так як останнім часом помічено дуже велике скупчення клонів, які починають проникати в різні сфери життєдіяльності, а це значить, що у кожної людини, з’являється свій, власний клон. Потрібна людина, яка дасть свою згоду на політ до невідомій планеті, де базується база, яка займається твором клонів, але необхідно розуміти, що це буде політ в одну сторону, так як він спрямований в невідомість. Починаються пошуки цього героя, який може змінити всю ситуацію, що склалася, ситуацію, яка може дуже скоро вийти з-під контролю, і тоді буде пізно, що-небудь робити.

Однак, дуже швидко знаходиться людина, яка готова зробити цю небезпечну подорож, яке може врятувати всю планету, планету, яка захлинається від клонів. Цей хлопець все своє життя присвятив службі в поліції, так як він був поліцейський пристав, який дуже якісно виконував свої обов’язки. Фільм Шостий елемент (2000) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

По прильоту, він повинен буде розібратися у всьому і самостійно вирішити всі проблеми, але все складається дуже погано, тому що йому не дуже то й раді в цьому місці, яке схоже на фабрику, яка просто штампує клонів, а потім відправляє їх на нашу планету.

Режисер: Аллан А. Голдштейн
Актори: Офелія Вінтер, Сем Стоун, Олександра Кемп-Гроеневельд, Еціо Греджо, Деміен Массон, Леслі Нільсен, Девід Фокс, Пітер Іган, П’єр Едвардс, Верона Фельдбуш

загрузка...