Фільм Шовковий крик (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Новий Орлеан привертає увагу численних туристів своєю колоритністю і неповторною загадковістю. Завдяки бурхливому розвитку туризму, в місті процвітають види бізнесу, пов’язані з виробництвом затребуваного серед іноземців товару, що дозволяє залишити пам’ять про відвідини місці. У число такого підприємництва входить нанесення за допомогою спеціального барвника на футболки всіляких написів та ілюстрацій. До цієї діяльності залучені свого роду фахівці, які вміють здійснювати дані послуги. Нещодавно на міських вулицях стали знаходити жертв невідомого зловмисника, який чинить жорстокі розправи над людьми, причетними до цього простого бізнесу.

Одночасно в числі загиблих є клієнти, які купили майки з надрукованими на замовлення зображеннями. Низка схожих злочинів вказує на дії маніяка. Поліцейські докладають зусиль, намагаючись з’ясувати особу серійного вбивці, щоб запобігти появі нових жертв. Однак дії, що вживаються представниками закону не приносять бажаних результатів. Фільм Шовковий крик (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Злочинець безкарно продовжує здійснювати злодіяння, а городяни знаходяться в стані страху перед невідомістю. Двоє фахівців об’єднують зусилля, утворюючи злагоджено працює тандем, щоб розібратися в ситуації і ліквідувати смертельну небезпеку.

Режисер: Jason Matherne
В ролях: Лорен Олександра, Джен Аттавэй, Lorraine Chetta, Ренелл Гіббс, Білл Хейнс, Арі Леман


загрузка...