загрузка...


З чого складається життя-буття будь-якого поважаючого себе і люблячого життя студента, незалежно від того, в якій країні він живе і в якому коледжі отримує освіту? Звичайно з тусовок, випивки, відв’язних розваг, заборонених задоволень і величезної кількості дівчат, які просто мріють роздягнутися де-небудь поблизу. Ну а навчання. як відомо, справа десята. всього важливого недавніх випускників все одно вчать вже на місці. Так навіщо витрачати час на тупе зубріння? Саме так донедавна існував Алекс, дрейфуючи в океані насолод і не надто дбаючи не про майбутнє, а й про сьогодення.

Цей спритний і видний хлопець не тільки мав величезну кількість друзів, але і представляв збірну свого університету — самого кращого на всій планеті. Це славне заклад носив назву Блу Маунтін і давно стало справжнім будинком для самого Алекса, так і для його друзів, які теж воліли веселитися від світанку і до самого заходу. Саме тому для всіх стало справжнім ударом, коли з’ясувалося, що приміщення, в якому вони звикли жити і тусуватися, найближчим часом піде з молотка. Звичайно, допустити такої несправедливості вони не могли.

Тільки не в свій випускний рік, коли все найцікавіше тільки починається і при тому підходить до логічного фіналу. Фільм Штат Блу Маунтін: Повстання Тадленда (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лев Л. Спіро
В ролях: Алан Ричсон, Дэрин Брукс, Джеймс Кейд, Роб Рамсей, Кріс Романо, Френкі Шоу, Омарі Ньютон, Ед Маринара, Данини Джонс, Ед Аматрудо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress