В юності все хлопці розрізняються темпераментом, одні є Тихонов, інші заводієм. Нерідко скромним і тихим дітям, доводиться ставати жертвами більш впевнених у собі дітлахів. Біллі був одним з найпопулярніших хлопчиків у школі. Яскравий і симпатичний хлопчина підкорював серця багатьох красунь. Він подобався вчителям, які ставилися до нього більш поблажливо. Тільки по-справжньому йому подобалася одна. Дівчина не звертала уваги на популярного хлопчика. Подорослішавши, хлопець вирішив покинути рідні краї. Тільки через 10 років він знову повернувся в місто.

Йому належало побачити досить дивну картину. Дівчина, до якої він стільки років відчував трепетні почуття, зустрічалася з ізгоєм школи. Така поведінка здавалося Біллі досить дивним. Чоловік не розумів, чому кохана обрала саме цього хлопця в якості свого супутника. Несподівано при незрозумілих обставинах мати хлопця, над яким знущалися в школі, вмирає. Слідство не знає, як трактувати цю подію. Жінка була вбита.

Головний персонаж вважає, що в злочині замішаний рідний син жінки. Хлопець був здатний на скоєння страшного вчинку, але мотив поки невідомий. Фільм Швидше за все відбудеться вбивство (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Деніел Грегор
В ролях: Джон Рейнольдс, Рейчел Блум, Вінсент Картайзер, Діді Конн, Біллі Айкнер, Адам Палли

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress