Центральним персонажем є Марті. Він молодий сценарист, який на даний момент знаходиться в творчій кризі. І як би він не мучився, натхнення не відвідує його. Адже муза річ примхлива. Чоловік навіть почав роботу над текстом, придумав назву і стиль подачі, але сюжетна зав’язка кульгає. На виході матеріал виходить сирим і нудним, абсолютно непридатним для продажу. В цей час товариші героя — безперспективний актор Біллі і колишній шахрай Ганс промишляють незаконним бізнесом і заробляють на цьому пристойні суми грошей. Сенс їх стартапу полягає в елементарній крадіжці.

Вони крадуть домашніх вихованців знаменитостей або просто багатих людей, а потім повертають назад, але за гідну винагороду. Самовпевнені злодюжки перетягують Мартіна на свою темну сторону. І справи починають йти в гору. До тих пір, поки тріо не викрадає собаку місцевого гангстера Чарлі. Ця людина має жахливу репутацію. Він володіє поганим і норовистим характером. І більше всього на світі він любить свого цуценя. І для його спасіння він не пошкодує коштів. Фільм Сім психопатів (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак Чарлі здогадався, що це незвичайна схема і відкрив справжнє полювання на викрадачів. Чи зможуть хлопці вийти сухими з води або поплатяться за бажання швидкої наживи?

Режисер: Мартін МакДона
В ролях: Колін Фаррелл, Сем Роквелл, Крістофер Уокен, Вуді Харрельсон, Том Вейтс, Еббі Корніш, Ольга Куриленко, Желько Іванек, Майкл Пітт, Майкл Стулбарг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress