Фільм Сім вечерь (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молоде подружжя перебувають у шлюбі вже 5 років і за цей час змогли пережити масу труднощів, але при цьому у них немає абсолютно ніяких досягнень. Євген не може похвалитися гідною роботою з великою зарплатою, а кохана дружина досі не змогла завагітніти. Здавалося, їх стосунки приречені і кожен міг побудувати інші, більш міцні і благополучні, але можливо ще є шанс врятувати сім’ю, якщо залишилася любов. В один прекрасний момент дівчина прийняла рішення про розлучення, про що негайно повідомила дружину і його батькам.

У неї були чіткі аргументи, він не заробляє, не доглядає, постійно перебуває в депресії і навіть не займається з нею коханням, тому про дитину навіть мови йти не може. Вона ще досить молода і зможе заново побудувати міцні відносини з іншим, більш відповідальним чоловіком. Обвинувальні слова коханої жінки застрягли в голові Євгена.

Він був не готовий втрачати її, а представити свою дружину в обіймах чужого мужика взагалі виходило за межі нормального сприйняття. Фільм Сім вечерь (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кирило Плетньов
В ролях: Роман Курцин, Поліна Максимова, Олена Яковлєва, Володимир Ільїн, Петар Зекавіца, Анастасія Уколова, Віра Гур’єва, Олександр Ликов


загрузка...