Фільм Сімейка Бомонт (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сімейство вампірів Бомонт переїжджають в невелике провінційне містечко, де вони вирішили пожити якийсь час. Влаштувавшись у милому оме, у сімейки чудово йдуть справи, поки несподівано наймолодші Бомонты не вирішили пополювати на місцевих городян. Видавши себе, вони привернули увагу мисливця на вампірів Ейба, який разом зі своїм роботягою Джо, вирішує раз і назавжди покінчити з кодлом упирів. Родина вампірів вирішує переїхати в маленьке провінційне містечко, щоб зажити новим життям.

Вони чудово влаштувалися, почали займатися поточними справами, все йшло відмінно. Одного разу, діти захотіли погратися, тобто пополювати на жителів. Вони здійснювали бурхливу діяльність, яка відразу стала очевидною, у підсумку, всі дізналися про присутність непроханих гостей. Якийсь мисливець на вампірів на ім’я Ейба, разом з простим робочим Джо прийняли рішення покінчити назавжди з кровожерливим сімейством.

З цього моменту, умиротворена життя містечка закінчилася – людям довелося спостерігати за справжньою війною… Фільм Сімейка Бомонт (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймі Шарпс
В ролях: Джордж Стандинг Бэар, Алі Керрир, Кэйли Куррье, Алан Гілман, Морін Доунс, Метью Дін Флетчер


загрузка...