«Сімейне пограбування» — нова французька комедія від маловідомого режисера Паскаля Бурда. Події фільму будуть крутитися навколо однієї сім’ї. Глава сімейства — він же головний герой — злодій зі стажем. Однак він ніколи не займається якимись дрібними крадіжками, таким справами він навіть руки бруднитися не стане. Якщо він планує щось вкрасти, то це безперечно має бути щось дуже дороге і безсумнівно відоме. Він уже давно не займається простими банківськими пограбуваннями, цей етап свого життя він назавжди залишив позаду, в далекому минулому. Патрік був не тільки професійним злодієм, але і великим любителем жінок.

У нього була просто величезна безліч інтимних зв’язків, він намагався побудувати відносини з різними жінками. Він був симпатичним і привабливим, і дівчата липли до нього. Він вступав у шлюби і розлучався, а після розлучення і розставань зі своїми пасіями ніколи довго не сумував, а вирушав на пошуки нової «любові». В результаті такого способу життя чоловік обзавівся двома дочками, природно, від абсолютно різних жінок. Дочки абсолютно не схожі один на одного, що й не дивно. Між дівчатами немає нічого спільного, крім рідного батька. Вони жила в різних містах, тому не мали можливості спілкуватися і дізнатися один одного добре. Їм не довелося рости разом, тому вони виросли в абсолютно різних умовах, і їх долі склалися абсолютно по-різному. Одна дочка розумна і старанна, вона займається наукою і цілком може в майбутньому стати геніальним вченим. Що стосується другої дочки, то більше пішла в свого батька. Вона теж займається грабежами і крадіжками, але поки, звичайно, не ризикує здійснювати такі пограбування, як батько. Вона простий кишеньковий злодюжка, а до свого батька їй ще рости і рости. Патрік підтримує відносини з обома дочками, тому покликав їх на свій день народження. Звичайно, не тільки для того, щоб просто повеселитися і відсвяткувати цей день у колі сім’ї. Він хоче долучити дівчаток до своїх справ. Він пропонує їм взяти участь в одному дуже вигідному для нього пограбування.

Його мета — скрипка Страдіварі, і йому ні за що не впоратися самотужки. Але як на це відреагують дівчинки? І якщо одного дочки вже не вперше переступати через закон і займатися небезпечними речами, то друга була розумною і талановитою. Чи захочеться їй ризикувати своїм майбутнім вченого заради своєї сім’ї? На що здатна піти людина, коли мова заходить про сім’ю? Гени часом бувають дуже забавними і несподіваними… Фільм Сімейне пограбування (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Паскаль Бурдо
В ролях: Жан Рено, Рем Керісі, Каміль Шаму, Бруно Санчес, Паскаль Демолон, Jean Reynès, Marion Briet, Фамке Янссен, Juge Thierry, Zina Esepciuc

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress