загрузка...


Заради матеріальних цінностей, людське суспільство постійно намагається створити складні схеми збагачення. Прийшла пора існувати в особливому режимі, доводячи зворотний версію моральних цінностей. Реальність дозволяє жити під теплими променями сонця будь-яким персонажам, якщо їх багаж знань не має фактичного шкоди для оточуючих. Але в століття капіталістичний цінностей, бідні бажають піднятися на одну сходинку з багатими, поки ті оббирають до нитки ідейних ідіотів. Головний герой історії вийшов із середньої сім’ї. Батько намагався дати дорогу власним дітям, мудро направляючи їх міцною рукою.

На дорозі долі зустрічаються складні перешкоди, подолати яку можна лише з допомогою близьких. Після довгих років, син збирається відправитися в світ чисел. Відкривши власний бізнес, щасливець вдаряється в важку роботу, постійно ставлячи бажання клієнта ваше своїх. Через певний проміжок, ситуація ускладнюється. Грошей немає, щоб вибратися з боргової ями, перезапустивши половину процесів, бідолаха вимушений віддати під заставу отчий дім.

Тато лежить в комі, але після несподіваного поліпшення, здоров’я хитається на межі. Травмувати родича можна будь-якою інформацією, так що доводиться тримати подію в таємниці. Фільм Сімейний будинок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: Августо Форнарі
В ролях: Валентина Кіко, Марко Кониди, Ліберо Де Риенцо, Стефано Фрези, Луїджі Диберти, Антоніо Форнарі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress