Рідні люди, змушені з різних причин існувати на спільній території, часто стикаються з великими труднощами, намагаючись налагодити нормальні взаємини, засновані на взаєморозумінні. Тому в будинку встановлюється некомфортна атмосфера, що створює небажану напруженість, що доставляла всім неприємні переживання. З подібною ситуацією зіткнулися дві різновікові родички, яким довелося по певним обставинам жити разом. Дорослу половину незвичайного сімейства представляє средневозрастная тітка, що не зуміла досягти емоційної зрілості.

Добродушна, не пристосована до життя дама змушена доглядати за тринадцятирічної племінницею, яка надмірно яскраво проявляється всі негативні сторони підліткового періоду. Дівчинка захопилася екстраординарною субкультурою джаггало, що існує лише в Сполучених Штатах. Прихильники даного напрямку розмальовують особи у вигляді клоунських масок, проявляють протест всім загальноприйнятим правилам. Фільм Сім’я (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Любляча тітонька докладає неймовірні зусилля, намагаючись налагодити контакт з збунтувалася дівчиськом, що має намір втекти з дому, щоб знайти абсолютну свободу від небажаної опіки.

Режисер: Лора Стайнел
Актори: Тейлор Шиллінг, Кейт Маккіннон, Еллісон Толман, Метт Уолш, Брайан Тайрі Генрі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress