Молоде подружжя Майкл і Робін живуть щасливо, багато і весело в своєму великому будинку, розташованому в престижному спальному районі. Однак чим далі розвивається сімейне життя, тим більше проблем виникає між колись ідеальною парою, яка познайомилася ще в школі, пройшла всі етапи романтичних відносин і в підсумку зв’язала себе узами шлюбу. Причина сімейного розладу-відсутність дітей. Вже кілька років подружжя намагається завагітніти, але всі спроби обертаються невдачею.

Менеджер вищої ланки великої корпорації і домогосподарка починають сваритися, лаятися і навіть замислюватися про розлучення, але тут раптом під час чергового огляду у лікаря чоловік з дружиною отримують чудову новину – довгоочікувана вагітність. Проблема в тому, що довгоочікувана щаслива подія загрожує обернутися жахливою катастрофою, адже в животі майбутньої матері росте щось зловісне, монструозне і кровожерливе. Доленосний день пологів наближається і в сім’ї наростає атмосфера страху, що радісна подія перетвориться в лютий жах. Фільм Синтія (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У животі зріє кошмарний плід, який перетворить на моторошний атракціоні існування подружньої пари і всіх оточуючих-лікарів, нянечок, сусідів та інших людей, які попадуться монстру на шляху. А Чудовисько вже скоро з’явиться на світ.

Режисер: Девон Даунс
Актори: Скаут Тейлор-Комптон, Сід Хейг, Білл Моуслі, Роберт ЛаСардо, Кайл Джонс, Ребекка Маршалл, Джеймс Карен, Джеймс О’Халлоран, Лінн Лаурі, Роберт Райн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress