«Скажене весілля онлайн» — це просто відмінна, яскрава і трохи божевільна українська комедія. Вона точно вразить тих глядачів, які дуже люблять від душі веселитися, голосно щиро сміятися, отримувати справжнє задоволення від перегляду картин і справжній релакс. Отже, ця стрічка саме для таких шанувальників справжнього камеді-кіно. Автором проекту є режисер Влад Дикий, сценарій написаний творчої «рукою» таких креативників, як Микола Куцик, Олексій Приходько.

Продюсерами виступили Юрій Горбунов, Ірина Костюк, а також Н. Коротушка. Коли дочка повідомляє всій родині, що незабаром стане нареченою француза, звичайно, це викликає бурхливе здивування. Але незабаром ця новина згасає на тлі тієї, яку почули родичі. Виявляється, що обранець не просто іноземець, а справжнісінький афроамериканець.

Ні, весілля, звичайно ж, бути не повинно, вирішують все в сім’ї. Але найсильніша любов переможе всі перешкоди і існуючі расові стереотипи. Фільм Скажене весілля (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Влад Дикий
Актори: Назар Задніпровський Поліна Василина Джиммі Воха-Воха Леся Самаєва Олександр Кобзар Віра Кобзар Юрій Горбунов Олексій Потапенко

загрузка...