Фільм Скільки у тебе? (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У фільмі «Скільки у тебе?» розповідається про Еллі Дарлинге, яка за своє життя мала стосунки з багатьма хлопцями, але досі не знайшла свого єдиного улюбленого. Її пошуки ідеального чоловіка тривають до тих пір, поки вона не натикається на статтю в одному журналі. У ній говорилося, що за статистикою, якщо у людини позаду більше двадцяти романів, то значить, його справжня любов упущена і знаходиться серед колишніх коханих. Еллі з жахом розуміє, що вона входить в список таких людей, адже у неї було набагато більше двадцяти інтимних партнерів.

Пурхаючи від одного чоловіка до іншого, вона втратила свій шанс на щасливе кохання. Еллі також відчуває труднощі з роботою та її самооцінка поступово падає. Вона вирішує відправитися на пошуки кращого чоловіка зі своїх колишніх бойфрендів, у чому їй допоможе дивний сусід-гітарист. Життя Еллі зовсім не така, про яку вона мріяла… Фільм Скільки у тебе? (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона сподівається, що знайшовши втрачену любов, її життя, нарешті, зміниться і все це завершиться шикарною весіллям. Чи збудуться її заповітні бажання і вийде у неї відшукати свого єдиного?

Режисер: Марк Майлод
В ролях: Ганна Феріс, Кріс Еванс, Ері Грейнор, Олівер Джексон-Коен, Блайт Даннер, Ед Беглі мл


загрузка...