Друга частина комедійного фільму «Склад» розповідає про труднощі взаємин між різними поколіннями. На цей раз центральними персонажами стрічки виявляються Роско і Каріта — подружня пара, яка виховує дорослу доньку. Треба визнати, що дитина виросла неймовірно розпещеним і примхливим, що доставляє сімейству масу проблем. Батьки постійно проводять час в невеликому магазині будівельних матеріалів, який сильно нагадує звичайний склад. В результаті чергового конфлікту, батько обіцяє дочці поїздку на курси в іншу країну, сподіваючись, що там вона схаменеться і повернеться абсолютно іншою людиною.

Однак сталося непередбачене: в останній момент недбайливого папашу виганяють, залишивши без засобів до існування. Правда це не зупинило його в спробах перевиховання — він швидко знаходить вихід із ситуації… Герой зустрічається зі своїм давнім другом Раниненом і приймає рішення спільно побудувати власну компанію. Фільм Склад 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Зрозуміло, грошей на відкриття не було, тому чоловіки пішли досить брудним маршрутом, сподіваючись незабаром поправити скрутне становище. Як і передбачалося затія стала успішною, але пізніше призвела до маси неприємностей…

Режисер: Тару Мякеля
В ролях: Аку Хирвиниеми, Ваги Вьерікко, Карі-Пекка Тойвонен, Мінтту Мустакаліо, Ханна Лаурі, Еско Салмінен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress