Події стрічки будуть розвиватися в одному загадковому містечку, де звичайні люди і справжні привиди живуть пліч-о-пліч. Сюжетна лінія починається з загадкового вбивства молодого хлопця, який працював рознощиком піци. Виявляється, що кілька років тому стався ряд непередбачуваних вбивств працівників ресторану, який знаходився на околиці міста. Саме на цьому місці зараз і знаходиться піцерія, працівників якої стали вбивати. Звичайно ж, співробітники правоохоронних органів одразу ж приступили до даного розслідування, однак вони опиняються в пастці, оскільки вбивця не залишив після себе жодного сліду, тому вибратися на слід злочинця їм так і не вдалося.

Місцеві люди вирішили зайнятися самостійним розслідуванням, під час якого вони з’ясовують, що зовсім недавно в місто повернувся перевертень Дакс, який раніше був помічений у подібних ситуаціях. До правди намагається дістатися місцева журналістка, її подруга, і недосвідчені копи. Фільм Слайс (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Головні герої повинні будуть лицем до лиця зіткнутися з представниками потойбічного світу, які заженуть хлопців у небезпечне становище. Чи вдасться головним героям дістатися до істини, і відшукати справжнього винуватця вбивств?

Режисер: Остін Візлі
Актори: Зазі Бітц, Ченс Раппер, Хеннібал Бёресс, Джо Кірі, Кріс Парнелл, Кетерін Каннінгем, І’лан Ноель, Пол Шир, Остін Візлі, Рей Грей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress