загрузка...


Новий фільм готовий розповісти про життєві ситуації, який застають людину зненацька. Так буває, що він абсолютно не готовий до будь-яких змін у своєму житті, але вони приходять так несподівано, що доводиться просто підкорятися цьому течією. У таку ситуацію як раз потрапив центральний герой картини. Василь Голобородько вже півроку є діючим президентом України. Він навіть уявити собі не міг, яких зусиль вимагає підняття країни на ноги.

За цей термін йому так і не вдалося цього зробити, адже немає належного фінансування, так і бездіяльність деяких політиків негативно позначається на розвитку всіх сфер. Ціни по країні стрімко зростають, доходи населення знижуються, а валюта починає дешевшати прямо на очах. У даній ситуації не обійтися без сторонньої допомоги. У якийсь момент президенту пропонують взяти п’ятнадцять мільйонів доларів на розвиток, однак, звичайно ж, не по доброті душевній. Натомість на це Василь зобов’язаний провести деякі реформи, а також ввести антикорупційний закон. Це досить відповідальний крок, який необхідно зробити для подальшого розвитку країни. Однак у Верховній Раді відразу ж блокують новий пакет законів.

Справа в тому, що там засідають одні олігархи, який точно не потрібен антикорупційний закон. Ситуація починає виходити з-під контролю… Фільм Слуга народу 2 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Кірющенко
У ролях: Володимир Зеленський, Станіслав Боклан, Наталія Сумська, Віктор Сарайкін, Катерина Кістень, Анна Кошмал, Ринат Хабібулін, Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Юрій Крапов, Олена Кравець, Сергій Казанін

загрузка...