Кілька, вчених, вирішують застосовувати крайні заслуги науки у власних цинічних цілях. вони оживляють трупи і примушують їх, грабувати банки, адже в один прекрасний момент померлому вже не страшні кулі. ніхто не може призупинити ожилих мерців, безперешкодно грабують банки. єдиний метод також припинити це неподобство-закликати до відповіді не мерців, а тих, хто ними, завідує. Зверніть увагу на те, що поліцейський, який пробує це зробити, сам в підсумку також виявляється ожилим мерцем, але навіть після смерті він пам’ятає про власний службовий обов’язок.

Сумлінний поліцейський гине на бойовому посту, намагаючись викрити банду вчених, які оживляють трупи, які потім безбоязно грабують банки. Піддавшись випадково тій самій обробці, мертвий поліцейський доводить справу до кінця, закликавши до відповіді своїх кривдників. У процесі розслідування вони виходять на дивний дослідницький інститут. Фільм Смертельна лють / Мертвий поліцейський (1988) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Коли хлопці навідуються туди, Роджера Мортіса вбивають. Даг оживляє свого напарника. Разом вони продовжують свою справу. Щоб Роджеру було не нудно, Дага теж вбивають і оживляють. Детективи разом стоять на своєму і намагаються знайти винних.

Режисер: Марк Голдблатт
Актори: Тріт Вільямс, Джо Піскопо, Lindsay Frost, Деррен МакГевін, Вінсент Прайс, Клер Кірконнелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress