Фільм Сміятиметься останнім (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Зібралися якось голлівудські ветерани Чеві Чейз і Річард Дрейфусс, щоб труснути старовиною і сфабрикувати для Нетфлікс черговий зразок модного зараз жанру екзистенційної комедії. Відомий менеджер ел Харт вирішив піти від справ і вийти на пенсію після більш ніж півстоліття співпраці з самими знаменитими коміками країни. В останні роки його бізнес розвалився, єдиний клієнт пішов до конкурентів, голосно гримнувши дверима і порадивши дідусеві закінчуватися з менеджментом. Залишившись без роботи, ветеран роздумує, чим йому займатися на пенсії.

Професія помахала ручкою, друзі вже відійшли в інші світи, сім’я зайнята власними проблемами і за порадою внучки Ел, знехотя і згнітивши серцем, погоджується відвідати кілька літніх спільнот, де дідусі і бабусі проживають під наглядом професійних доглядальниць і медперсоналу. Фільм Сміятиметься останнім (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Разом з онукою Харт оглядає відповідні заклади і одного разу стикається з найпершим клієнтом у своїй довгій успішній кар’єрі-Бадді Гріном. Цей комік відійшов від справ близько п’ятдесяти років тому, вирішивши кардинально змінити біографію.

Режисер: Грег Прітікін
Актори: Чеві Чейз, Кейт Мікуччі, Енді МакДауелл, Річард Дрейфус, Емі Брассетт, Ісла Сервеллі, Річі Монтгомері, Кіт Уиллса, Керол Саттон, Ребекка Чулью


загрузка...