Ексцентричний менеджер Ел Харт виходить на пенсію. За довгі роки роботи менеджером чоловік побачив самих різних клієнтів, що володіють найрізноманітнішими рисами характеру. «Новоспечений» пенсіонер зустрічає свого першого в житті клієнта — Бадді Гріна. Раніше Бадді був неперевершеним коміком і улюбленцем мільйонів. Проте 50 років тому раптово вирішив залишити свою акторську кар’єру, що стало несподіванкою для багатьох шанувальників містера Гріна. Елу не до вподоби життя пенсіонера і він бачить в Гріні свій шанс на те, щоб повернутися в шоу-бізнес.

Харт вмовляє літнього Бадді покинути будинок престарілих, після чого герої фільму «Сміятися останнім» відправляються в світове турне з комічними виступами. Чим це закінчиться — несподіваним інфарктом або приголомшливим успіхом, залишається лише здогадуватися… Фільм Сміятися останнім (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Відставний менеджер талантів Ел Харт возз’єднується зі своїм першим клієнтом, Бадді Грін, коміком, пішов з шоу-бізнесу 50 років тому. Ел переконує Бадді втекти з будинку і відправитися в комедійний тур по всій країні.

Режисер: Грег Притикин
Актори: Чеві Чейз, Кейт Мікуччі, Енді Макдауелл, Річард Дрейфусс, Емі Брассетт, Isla Cervelli, Річі Монтгомері, Кіт Уиллси, Керол Саттон, Ребекка Чулью

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress