Фільм Снекуик (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі сюжету виявляється група приятелів, яка дізнається, що зовсім скоро почнеться неймовірно гучна вечірка, яка триватиме цілий тиждень. Друзі вирішують, що вони просто зобов’язані побувати на такому цікавому святі, де буде неймовірна кількість алкоголю, красивих дівчат і привабливих хлопців, відмінна музика і повна свобода – тиждень повинна була пройти просто чудово! Насправді, у хлопців була визначена мета цієї поїздки – вони хотіли на час відволіктися від події дворічної давності, яке турбує їх по сей день.

Так, минуло цілих два роки, але ця подія серйозно вплинуло на життя кожного героя, тому, швидше за все, воно закарбувалося в пам’яті на все життя. Вечірка, в свою чергу, це відмінна можливість не згадувати ні про що погане в житті і просто насолоджуватися веселощами. Хлопці були впевнені, що нічого не зможе потурбувати на вечірці. Але, виявляється, минулі події дадуть про себе знати саме під час такого веселого свята.

Головні герої намагалися втекти від того, від чого не можна втекти. Так що ж такого страшного накоїли друзі, що минуле їх досі турбує? Фільм Снекуик (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Martijn Heijne
В ролях: Каролін Суперечка, Йєллі де Йонг, Jord Knotter, Holly Brood, Юта Вонг Лой Сінг, Jonas De Vuyst, Феррі Дуденс, Кімберлі Клавер, Марлі ван дер Вельде, Rutger Vink


загрузка...