Фільм Сніданок у тата (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мама десятирічної Алі кращий копірайтер Санкт-Петербурга. Начальник красуні Полонської направляє талановиту співробітницю в столицю для участі в тендері. Василь Львович впевнений у перемозі. Бос обіцяє надати тривалу відпустку, вагому прибавку до зарплати і кар’єрне зростання. Названа в якості конкурента прізвище Титова змушує задуматися. Десять років тому юна Юля провела з ним романтичну ніч на білосніжній яхті у Фінській затоці. Через дев’ять місяців народилася донька. Олександр, не бажаючи обтяжувати себе узами шлюбу, залишив молоду матір напризволяще, не здогадуючись про появу доньки.

Мати одиначка розповідала дівчинці легенди про мужнього капітана, затонулої в надрах океанських глибин підводному човні. Дізнавшись про наявність живого і здорового батька, дівчинка виїжджає до Москви. Креативної директор відомого рекламного агентства живе в своє задоволення. Цікава робота, визнання, фінансова стабільність і необтяжливі зв’язку з сексапільною співробітницею Оксаною цілком влаштовують закоренілого холостяка. Натяки Тарелкиной на зміни сімейного статусу ігноруються. Свобода для успішного рекламщика понад усе.

Поява темноволосої дівчинки на порозі елітної квартири не справило належного враження. Не збираючись знайомитися з власним чадом, батько зачинив двері прямо перед носом дитини. Фільм Сніданок у тата 2016 дивитися в хорошій якості HD.

Режисер: Марія Кравченко
В ролях: Юрій Колокольников, Катерина Шпіца, Луїза-Габріела Бровіна, Поліна Максимова, Валентин Пелка, Христина Шаповалова, Микита Тарасов, Михайло Поліцеймако


загрузка...