Фільм Собаки моїх колишніх (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історію представленої комедійної кінокартини «Собаки моїх колишніх» розповідає сама, головна героїня фільму. В один із самих звичайних дощових вечорів, у невеликої закусочної відчинилися двері, і на порозі виявилася симпатична дівчина у весільному вбранні, ось тільки поряд з нею замість ошатно одягнену нареченого, були три собаки, яких вона утримувала на повідку. Все це вимагало пояснень, і дівчина поділилася історією свого життя. Вся справа в тому, що вона дуже сильно любить собак, просто не може жити без цих тварин, незважаючи на породу або вік улюбленця.

І всі ці тварини, що знаходяться поруч з нею, дісталися героїні від її колишніх кавалерів, з якими вона зустрічалася. Просто після кожного розриву відносин з черговим залицяльником, дівчина залишала його собі собаку. З останнім хлопцем, у неї зав’язалися досить серйозні, тривалі відносини, і незабаром він зробив пропозицію дівчині. Фільм Собаки моїх колишніх (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вже по дорозі до церкви, молода красуня усвідомила, що її обранець повністю байдужий до чотириногих друзів, а, за словами матері, він повинен любити собак так, як вона сама їх любить, тільки тоді вони будуть щасливі. Саме тому героїня і втекла, залишивши перед вівтарем свого хлопця, прихопивши з собою лише собак.

Режисер: Террі Інгрем
В ролях: Еріка Крістенсен, Терил Ротер, Джеремі Гилбо, Емілі Холмс, Джессі Хатч, Тайрон Лейтсо, Олівер Райс, Джойс Девітт, Майкл Копса, Джеб Біч


загрузка...