Жив на світі молодий і привабливий хлопець, і звали його Леопольд Барановський. За всі роки життя юнак ніколи не володів багатством, і взагалі змушений був працювати в звичайному супермаркеті. Але ж красень мріяв про цілій купі грошей, і хотів жити красиво, маючи можливість кататися на дорогій машині, і балувати діамантами найкрасивіших дівчат. Але заробити мільйони чесним шляхом він не міг, а в світ криміналу не прагнув поготів. Але одного разу доля вирішила підкинути хлопцеві унікальний шанс, і дати йому можливість стати багатим.

В результаті щасливому випадку Леопольду попався чарівний піджак, забутий якимсь невідомим чоловіком. Спочатку головний герой просто зрадів знахідці, як новому предмету одягу. Але потім, опустивши руку в кишеню знайденого піджака, щасливчик намацав купюру номіналом 100 доларів. Здавалося б, на цьому везіння мало закінчитися. Але немає! Слідом за першою купюрою в кишені знову з’явилася хрустка папірець, а за нею ще і ще. Дослідним шляхом юнак з’ясував, що потік грошей з піджака є нескінченним, і в будь-який момент часу можна дістати сотку баксів. З цього моменту побут колишнього невдахи різко налагодився, прикрашений ресторанами, бутиками та іншими шикарними закладами. Навіть перше кохання Лео примудрився зустріти, завдяки магічному предмету і грошового потоку.

Однак, багач був впевнений, що щастя його буде тривати вічно, і справжній власник піджака не стане шукати своє майно. Як же сильно він помилявся! Фільм Сотка (2018) дивитися в хорошій якості.

Режисер: Олександр Біляк
В ролях: Євген Капорін, Іева Андреевайте, Дмитро Цинковскій, Михайло Богдасаров, Микита Тарасов, Катерина Кістень, Олександр Пономарьов, Микита Биканов, Алек

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress