загрузка...


У 2007 році на екрани вийшов приголомшливий індійський фільм «Здрастуй, Лондон», і ось, через 10 років виходить сіквел цього проекту. Однак, назва перекладається «Здрастуй, Англії», причому тут «спасибі» — незрозуміло. Спочатку на ролі головних героїв були затверджені Катріна Каїф і Акшай Кумар, однак, Акшай не міг взяти участь у зйомках. Зірка був задіяний в іншому касовому проекті, і тому центральних акторів замінили Арджун Капур і Паранети Чопра, не менш талановиті болливудские кумири. Знімальний процес охопив величезну кількість локацій, оскільки головні герої — завзяті мандрівники.

Їх звуть Парама і Ясмит, і ще в першій частині юнак з дівчиною полюбили один одного, і почали їздити по світу разом. Всього у фільмі будуть показані 75 міст, як індійської, так і європейських. Любовна історія героїв розвивається швидко, купуючи різні відтінки залежно від місця знаходження закоханих. Починається подорож двох індусів в мальовничому Пенджабі. Звідси молоді люди переїжджають в Луїзіану, потім вони йдуть у Амрітсар, Дакку, а потім взагалі йдуть до самого Парижа. Звідти пара вирушає до Брюсселя, і лише у фіналі виявляється в столиці Великобританії.

Веселощі і комічні ситуації переслідують персонажів постійно, змушуючи долати безліч перешкод. Як складатимуться їх романтичні відносини? Які унікальні відкриття та знайомства чекають їх попереду? Фільм Спасибі, Англія (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Випул Амрутал Шах
В ролях: Паринити Чопра, Арджун Капур, Олександр Сзелл, Анжани Джоші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress