загрузка...


Центральним персонажем російського комедійного фільму «Спасибі дідові за перемогу» виступає молодий чоловік на ім’я Тимур. Після серйозної сварки він прийняв рішення назавжди покинути батьківський дім і влаштуватися у великому місті. Звичайно, іноді він шкодує про свій вчинок, але минулі образи не дозволяють піти на примирення. У героя є десятирічний син Сандрік, який мріє познайомиться з дідусем. Юнак часто задає питання і мріє відправитися в подорож на простори Абхазії. Незабаром певна життєва ситуація змусила батька переглянути світогляд і нарешті повернутися на батьківщину.

Хлопчисько був сповнений радості, адже отримав можливість відпочити від галасливого мегаполісу і побачити власних предків. По приїзду їх зустрічає старий Джансух-колишній солдат, що пройшов практично всю війну. Він радо приймає родичів і хоче поспілкуватися з онуком, маючи намір розповісти масу захоплюючих історій, щоб останній виріс гідним чоловіком. Фільм Спасибі дідові за перемогу (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Бачачи цю картину Тимур розчулився і почав шкодувати, що не приїхав раніше. Тепер під дахом старого будинку зібралися відразу три представники різних поколінь, які знайдуть тему для душевних розмов.

Режисер: Теймураз Танія
Актори: Єгор Бероєв, Ксенія Алфьорова, кесо Хагба, Адгур Малія, Олексій Онежен, Софія Агумава, Теймураз Тания, Артем Бистров, Фархад Махмудов, Саїда Отарова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress