Фільм Спецагент містер Чан (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Навіть сама найменша помилка може перекреслити все життя будь-якій людині. Ніхто не застрахований від невдач і проблем, тому треба бути завжди готовим до несподіванок та іншим труднощам. В таку непросту ситуацію потрапив і головний герой картини, який двадцять років тому вважався успішним секретним агентом. Чан намагався завжди сумлінно виконувати всі свої обов’язки, але в той момент ситуація стала виходити з-під його контролю. Все закінчилося тим, що агент Чан провалив відповідальну місію, яка стала для нього останньою. Йому довелося на двадцять років забути про місце секретного агента, адже ніхто не збирався брати його назад.

Правда, через таку велику кількість часу йому все-таки вдалося повернутися, щоб довести всім, що він може бути відмінним фахівцем. По щасливою випадковості Чана беруть на виконання чергової місії. Після такого великого проміжку часу він не забув про всі свої навички, тому йому було легко адаптуватися до звичній обстановці. Зараз чоловікові варто задуматися про те, як розкрити чергову справу, адже йому доводиться працювати під прикриттям. На цей раз агент Чан має намір довести всім, що він може бути одним з кращих секретних агентів.

Він розуміє, що це не так просто, як здається, адже все-таки минуло двадцять років, але це не має для нього ніякого значення, адже він професіонал, незважаючи на фатальну помилку. Фільм Спецагент містер Чан (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джефф Чунг
Актори: Дайо Он, Чармейн Ше, Сесілія Со, Си Кван, Лоуренс Чен, Рональд Чен, Семмі Чен, Джастін Чун, Луїс Чхен, Квок Кеунг Чунг


загрузка...