Фільм Спецзагін (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Спецзагін» (Special Unit) — страшенно веселий комедійний бойовик про якийсь копі-невдаху, який постійно провалює всі серйозні завдання та ще при цьому й примудряється вважатися не чистим на руку. Він вже став притчею во язицех у себе в управлінні, начальство точить на нього зуб, його кохана жінка — вона ж мер міста — теж не проти провчити свого зазнавшегося дружка-недотепу. Бажання породжує можливості і ось вже Гаррет — так звуть головного героя фільму — отримує своє, мабуть найважливіше в житті завдання: підготувати супер-поліцейських зі своїх стажистів-інвалідів. Як то кажуть-і сміх, і-гріх! Однак, нудно нікому не буде, глядачам-так вже точно!

Головний герой постійно провалює практично всі завдання і до того ж він, нечистий на руку. Його керівництво давно точить на нашого героя зуб і всіляко намагається його провчити. Не проти провчити Гаррета і його улюблена жінка, яка до того ж є мером міста. Фільм Спецзагін (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Як відомо, бажання породжує можливості, і ось Гаррет змушений підготувати спеціальний загін поліцейських, який складається з одних інвалідів. З цього моменту в житті Гаррета починають відбуватися вельми комічні моменти і нудно вже точно не будуть.

Режисер: Крістофер Тітус
Актори: Michael Aronin, Rachel Bradley, Ріган Барнс, Akinyele Caldwell, Ларрі Джо Кемпбелл


загрузка...