Фільм Спекотна п’ятниця (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Раджив є штатним співробітником нижчої ланки великої компанії, що займається виробництвом і поширенням очищувачів, фільтруючих воду. Зараз він опинився в дуже ризикованому положенні, що загрожує втратою робочого місця. Невдалому працівнику необхідно до найближчої п’ятниці знайти клієнта, який бажає придбати очищувальний пристрій, інакше його звільнять за невиконання встановлених норм. Професійні неприємності посилюються несподівано звалилися особистими проблемами. З незрозумілих причин в сім’ї почало наростати напруга, викликане конфліктної обстановкою.

На тлі різноманітних, постійно назріваючих неприємностей продовжують стрімко розвиватися події навколо невдачливого Раджива, постійно влипає в курйозні події. Колишній продавець з багаторічним досвідом успішної діяльності знайомить хлопця з неординарним сімейством. Так він опинився в будинку Гагана Капура – популярного артиста, який прославився участю в відомих театральних постановках. Фільм Спекотна п’ятниця (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Зараз його дружина знаходиться у від’їзді, і актор запрошує для спілкування юну шанувальницю свого таланту. Бінда-вельми непередбачувана дівчина, що доставляє своєю присутністю масу несподіванок.

Режисер: Абхишек Догра
В ролях: Digangana Suryavanshi, Prableen Sandhu, Anil, Раджеш Шарма, Говінда, Варун Шарма, Пратік Аснані, Ashmita Kaur Bakshi, Хабіб Азмі, Санджай Мішра


загрузка...