Фільм Спільна опіка (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В центрі уваги знаходиться доросла жінка по імені Сандрін, яка змогла домогтися певних успіхів у своєму житті. Вже п’ятнадцять довгих років жінка перебуває у шлюбі зі своїм коханим чоловіком. У них на світ з’явилося двоє прекрасних дітей. Все це час вони здавалися ідеальним сімейством, якій можна тільки позаздрити. У жінки було все, про що можна мріяти. Сама Сандрін теж так вважала, тому насолоджувалася кожною миттю, проведеним зі своєю сім’єю, намагаючись зробити для них все тільки найкраще.

Так могло тривати й далі, якби в один «прекрасний» момент Сандрін не дізналася про те, що у її благовірного чоловіка на ім’я Жан вже давним-давно є пристрасний роман на стороні. Для головної героїні ця звістка стала справжнім шоком. Перший час вона ніяк не могла повірити в те, що її коханий чоловік здатний на таку бридку підлість. Однак незабаром усвідомлення того, що відбувається все-таки відбулося. Коли це сталося, то Сандрін вирішила лицем до лиця зустрітися з коханкою Жана. У жінки було до неї деякий пропозицію, від якої вона точно не повинна відмовитися. Фільм Спільна опіка 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Сандрін пропонує розлучниці взяти контроль над чоловіком разом, щоб показати йому, як саме потрібно поводитися з оточуючими людьми. Незважаючи на досить дивну пропозицію, коханка погоджується провести виховну роботу для Жана.

Режисер: Олександра Леклер
В ролях: Дідьє Бурдон, Валері Боннетон, Ізабель Карре, Мішель Вюйермоз, Елен Венсан, Лоран Стокер


загрузка...