Фільм Спробуй підкоти (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Спробуй підкоти онлайн – це весела історія з ліричними нотками, в центрі сюжету якої знаходиться впевнений у собі чоловік по імені Джоселін. Він вважає себе біса привабливим, тому і всі інші теж так думають, адже впевненість з нього просто пре. А ще він успішний бізнесмен, так що ніяких проблем з фінансами не має. Живе він на широку ногу, може дозволити собі багато чого, а так як сім’ї у нього немає, то він вільний робити все, що йому захочеться і в будь-який час. До жінок він відноситься скоріше споживацьки, бачить в них лише об’єкти, а не живих людей зі своїми мріями, думками, бажаннями і всім іншим.

Джоселін – це типовий егоїст, що думає тільки про себе і свої потреби, для задоволення яких він і використовує інших людей. Оскільки головний герой закоренілий холостяк, то і нові знайомства він заводить тільки заради короткочасного роману, а не для серйозних стосунків зі всіма витікаючими них наслідками. Коли на горизонті з’являється чергова симпатична особа, він кидає всі сили на те, щоб її завоювати. У хід можуть йти на різні хитрощі, адже він вже досвідчений спокусник і знає, що подобається жінкам. Одного разу на його життєвому шляху попадається приваблива дама на ім’я Джулі.

Очі чоловіка тут же загоряються, він бачить перед собою мету і не бачить ніяких перешкод, щоб до неї підкотити. Але вона виявляється не такою легкодосяжною, як здавалося чоловікові. Фільм Спробуй підкоти (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Франк Дюбоск
Актори: Франк Дюбоськ, Олександра Ламі, Ельза Зільберштейн, Жерар Дармон, Каролін Англад, Лоран Бато, Клод Брассер


загрузка...