загрузка...


Бред дуже любить свого сина Троя і хоче допомогти йому вступити до університету. Бажаючи для спадкоємця кращого життя, чоловік мимоволі сам переживає часи давно минулих днів. Всі однокласники і однокурсники Бреда домоглися високого статусу і значних успіхів у житті. Вони зловили удачу і насолоджуються кожним пережитим днем. Герою ж постійно доводиться боротися за існування. Він працює в некомерційному підприємстві і не може похвалитися якимись досягненнями.

Знайомі сміються над ним і вважають невдахою. Оскільки чоловік не в силах змінити своє життя, він прагне вплинути на майбутнє сина. Трой — талановитий юнак, який встиг проявити себе з кращого боку. Він кілька разів довів, на що здатний. Йому належить вибрати, який вищий навчальний заклад гідно стати стартовим майданчиком для початку успішної майбутньої кар’єри. Наявність тата поруч, одночасно радує і турбує молодої людини. Він розуміє, що батько турбується про нього, але часом подібна турбота завдає багато клопоту. Поступово хлопець помічає, що батько переживає глибоку внутрішню кризу.

Він усвідомлює, що все навколо плюють на чоловіка і не сприймають його серйозно. Трой вирішує будь-яку ціну підтримати батька і стає тим другом, якого Бред заслуговує насправді. Фільм Статус Бреда (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майк Вайт
В ролях: Дженна Фішер, Хав’єр Гробет, Бен Стіллер, Luisa Lee, Майк Уайт, Остін Абрамс, Люк Вілсон, Shazi Raja, Джемейн Клемент, Майкл Шин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress