загрузка...


Росс Лінч старшокласник, що знаходиться в депресії після розлучення батьків і повернення в рідне місто звідки переїхав в мегаполіс три роки тому. У фільмі «Статус: Оновлено» Росс знаходить чарівне додаток, яке якимось чином може втілювати мрії в реальність, це подіяло благотворну дію на хлопця. І без нього Лінч колишня зірка школи, високий, красивий, завжди користувався попитом у дівчат, але замкнувшись в глибині душі міг запросто згоріти так і не розкрившись.

Все ж саме чарівне додаток дає другий шанс. За помахом думки Лінч стає хлопцем з голосовими даними популярного рок-співака, запальний виступ в школі дарує йому славу, поперечний шпагат раптом зроблений під час уроку фізкультури шокує багатьох, адже здавалося, що він далекий від спорту і ось життя повертається до нашого героя особою. Фільм Статус: Оновлено (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Дівчата виявляють жвавий інтерес, круті хлопці вважають за краще пройти мимо і не чіпати зірку школи, а сам Росс знаходить свою любов заради якої знову хочеться жити повноцінно.

Режисер: Скотт Спір
У ролях: Росс Лінч, Кортні Ітон, Олівія Холт, Харві Гильєн, Грегг Салкіна, Брек Бесінджер, Maude Green, Маркян Тарасюк, Ендрю Херр, Остін Обіаджунва

загрузка...