загрузка...


Головним героєм фільму «Статус: Update» є хлопчисько на ім’я Кайл. Він збирається йти в нову школу, де йому доведеться знайомитися з новими друзями. З першого дня хлопець розуміє, що йому буде непросто, так як хлопці з хокейної команди не дуже раді його бачити. Єдиним товаришем Кайла стає такий же Ізгой, як і він сам. З першого погляду герой закохується в чарівну дівчину на ім’я данні. Кожен мріяв зустрічатися з такою красунею і шанси у Кайла були малі. Хлопець ніяк не може звернути на себе увагу Данні. Його положення стає гірше, коли його єдиний телефон розбивають.

Хлопець змушений піти в супермаркет, щоб полагодити телефон або купити собі новий мобільний. Дивний продавець смартфонів пропонує йому купити телефон з новим додатком. За словами чоловіка, все, що він публікуватиме, ставатиме реальністю. Через деякий час Кайл переконується, що всі слова продавця правда. За допомогою декількох кліків він може кардинально змінити своє життя. Хлопець стає справжнім спортсменом і справжньою зіркою в школі.

За допомогою нового телефону він зміг завоювати серце вподобаної дівчини. Однак, через деякий час Кайл розуміє, що для справжнього щастя не обов’язково бути найвідомішим у школі. Фільм Статус: Update (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Скотт Спір
Актори: Росс Лінч, Олівія Холт, Харві Гильен, Кортні Ітон, Грегг Салкін, Брек Бесінджер, Maude Green, Маркян Тарасюк, Ендрю Херр, Міка

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress