Не маючи престижної роботи, а також сподіваючись на краще майбутнє, головний герой по імені Антоніо вирушив у велике місто, і знайшов собі цього кумира. Його кумиром виявився адвокат на ім’я Тоті. Цей чоловік побудував свою кар’єру на тому, що йому доводилося обманювати, брати хабарі, а також вести себе незаконним чином. Однак ТЗТІ не шкодує про те, що трапилося, адже він домігся величезних висот і став багатою людиною. Тоті потрібні були помічники, тому він оголосив набір, в якому буде шукати собі стажиста. В якості стажиста він шукав водія, кулінара, а також прибиральника і кур’єра. Одна людина повинна була виконувати всі ролі.

Антоніо опинився в центрі уваги, так як він міг робити всі вимоги ТЗТІ в лічені секунди. Головний герой отримав цю роботу, тепер у нього є надія на майбутнє, так як навколо адвоката крутяться величезні зв’язки. Антоніо звик рано вранці вставати на роботу і мчати до свого начальника, там він справи йому каву, готував сніданки, а також виконував всю брудну роботу, яку йому доручав адвокат. Фільм Стажист (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але раптово Антоніо усвідомив, що вони стали дуже дружні, тому Тоті вирішив йому розповісти деякі секрети про себе. Крім угод зі злочинцями, Тоті змінив своїй дружині, яка дуже часто його в цьому підозрювала.

Режисер: Валеріо Аттанасіо
Актори: Серджо Кастеллітто, Гульєльмо Поджі, Клара Алонсо, Люка Авальяно, Доменіко Чентаморе, Альберто Ді Стасио, Роланд Литрико, Міммо Миньеми, Даніель Монтероси, Енцо Провенцано

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress