Тепер Джоанна Еберхарт вірить у те, як несправедлива буває доля. Вона стільки часу йшла до досягнення мети, і в якийсь момент, її плани стали знову далекими мріями. Жінка займала пост директора одного з телевізійних каналів. За всю історію існування компанії, вона була наймолодшим і успішним керівником. Її поважають колеги, любить чоловік, і все це взаємно. Бізнес — це величезна конкуренція. Джоанна не пройшла перевірку на міцність. Вона впадає в глибоку депресію — повна апатія упереміш з агресією. Чоловік не в силах це винести, і сім’я опиняється на межі розлучення.

Щоб не наробити помилок, Еберхарти вирішують змінити своє життя. Вони переїжджають в інше місто, в надії на поліпшення у відносинах. Для цього подружжя вибирають тихий Степфорд. Доглянуті будинки, яскраві клумби, милі люди — все це характеризує містечко. Незабаром Джоан починає розуміти, що спокій, притаманне їх новому місцю проживання, пахне обманом. Щось не так з місцевими домогосподарками. Уолтер не вірить їй. Він думає, що психічні розлади повернулися.

Жінка проведе своє розслідування. Як далеко вона зайде? Вона повинна довести чоловікові, що з її здоров’ям вже давно все в порядку. Фільм Степфордські дружини (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Френк Оз
В ролях: Ніколь Кідман, Меттью Бродерік, Бетт Мідлер, Гленн Клоуз, Крістофер Уокен, Роджер Барт, Девід Маршалл Грант, Джон Ловиц, Ділан Хэртиган, Феллон Брукин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress