Фільм Стерва для чемпіона (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Часто виходить так, що отриманий спадок від родичів може повністю змінити життя людини, запропонувавши йому зовсім інший шлях. Представлена комедійна стрічка «Стерва для чемпіона» розповідає про лондонської красунею Дженні Вольт, яка ставиться єдиною спадкоємицею свого дядька з Росії. Старий був не так простий, він володів одним з найпрестижніших боксерських клубів, який і залишив племінниці. Але при цьому був ще сюрприз, адже перед смертю, старий встиг укласти контракт на проведення титульного бою на своїй арені, що за один вечір зможе зробити власника мільйонером.

Тепер, отримавши такий подарунок. Головна героїня вирішує продовжити справу родича, от тільки на її шляху стає конкурент, який бажає отримати багатообіцяючий контракт. Дженні, хоч і молода, але недурна дівчина, вона не збирається поступатися проведення бою. Ось тільки супротивник не так простий, і не збирається відступати. Він переманює всіх спортсменів в свій клуб, намагаючись, таким чином, знищити бізнес дівчини.

Але вона знаходить порятунок у молодому перспективному боксера, який поки невідомий, але має всі шанси стати чемпіоном. Чи зможуть головні герої дати бій своїм супротивникам? Фільм Стерва для чемпіона (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сергій Гінзбург
В ролях: Анастасія Цвєтаєва, Андрій Чернишов, Олександр Ільїн, Олександр Пашутін, Костянтин Мурзенко, Равіль Исянов, Яна Поплавська, Олексій Дмитрієв, Олександр Фарбер, Михайло Поліцеймако


загрузка...