загрузка...


Три дівчата — старшокласниці подружилися один з одним ще з часів вступу в початкові класи. З тих пір вони стали нерозлучними подругами, які не мають один від одного абсолютно ніяких таємниць і секретів. Разом вони періодично потрапляють в розважальні і каверзні історії і переробки. Вони вже склали всі заключні іспити і тепер є вже випускницями школи. Одночасно з цим, кожна з них, бажаючи продовжити навчання в коледжі, нещодавно подала заявку на вступ у відповідний навчальний заклад. Відповідні листи вже знаходяться в їх руках. Але подружки чомусь вирішили відразу не відкривати їх, а зробити це в день випускного балу.

Таким чином, їм вдасться поєднати в одному дні самі запам’ятовуються події їх життя. Вся ця задумка була придумана, щоб ніхто випадково не засмутився до настання вечірки. Адже вони ще не знають, яка відповідь міститься в листах. Так вони можуть безтурботно і спокійно готуватися до знаменного дня, не думаючи ні про що погане. Фільм Стервочки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Підлітки продовжують вплутуватися в різні безглузді історії. Але головна інтрижка очікує їх в той момент, коли вони нарешті відкриють конверти. Ця мить стане для них самим знаменним моментом в їх житті.

Режисер: Нік Крайсс
Актори: Дженнет Маккарді, Кірсі Клемонс, Вірджинія Гарднер, Мойзес Аріас, Каран Соні, Адріан Ву, Хайме Каміль, Захарі Найтон, Кейт Берлант, Ендрю Сантіно

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress