Бадьорий дід любить згадувати минулу добу красу і щастя. Вже в похилому віці Алан Карлсон залишився в скромному будиночку наодинці з котом. В пам’ять про минулих роках нетлінного буття господар котеджу назвав вихованця з прізвища приятеля з Союзу Молотов. Вусатий хижак висловлюється на дивну кличку божевільного довгожителя. Загинув сміливий кіт на посаді, коли охороняв курник від лісових хижаків. Рыдающий представник скандинавського півострова налаштований рішуче в боротьбі з лісовими розбійниками, які займаються зимовими набігами в селянські селища.

Колишній сапер облаштовує поблизу імпровізованого сарайчика мінне поле з дистанційним підривником. З’явилася у будівлі лисиця виявилася заручницею ситуації. Тротилова шашка розірвала хитру хижачку на фрагментарні частини. Дика витівка сусіда зацікавила мешканців глибинки, вирішили помістити підозрілого суб’єкта в будинок престарілих. В чотирьох стінах казенного закладу приблудний дід не відчуває комфорту та піклування.

Прихильник вільного пересування мріє про подорожі і мандрівки. Строгий непорушний режим обтяжує постояльця інтернату для престарілих персон лицемірством і зібраністю. Фільм Столітній старий, який виліз у вікно і зник 2013 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Фелікс Хернгрен
В ролях: Роберт Густафссон, Міа Шерингер, Івар Викландер, Давид Віберг, Йенс Хультен, Девід Шеклтон, Ральф Карлссон, Георг Николофф, Алан Форд, Simon S

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress