У другій частині вже полюбилася історії глядача чекає не менш захоплюючий сюжет, ніж в попередній серії. З неспокійним Хеллоуїном судилося зіткнутися молодим хлопцям, а також всім жителям міста. Вся справа в тому, що підлітки в покинутому будинку знайшли досить дивну книгу Р. Л. Стайна. Незабаром хлопці усвідомили, чому вона була захована від сторонніх очей. Виявляється, варто було нашим героям її відкрити, як все місто заполонили різні монстри, вампіри, перевертні, відьми та інші персонажі жахів. Тепер хлопцям потрібно терміново щось зробити, поки не сталася трагедія.

Маленьке американське містечко Уорденкліфф. У цьому місці перед Хеллоуїном почали відбуватися серйозні зміни. Сонні і Сем були вельми допитливими хлопцями. Вони вирішили досліджувати особняк письменника Роберта Сатйна, в процесі чого знайшли книгу «Привиди Хелловіна». Все б нічого, та от тільки чоловік працював у жанрі жахів. У його творах йшлося про неймовірні чудовиськ. Хлопці відкрили книгу, а звідти вирвалася на свободу лялька Слэппи. Підлітки злякалися, не знали як реагувати на все, що відбувається. Слэппи, тим часом, після довгих років ув’язнення, готова зібрати армію з монстрів і почати творити жахливі справи. Фільм Страшилки 2: Привиди Хелловіна (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Трохи заспокоївшись Сонні і Сем зрозуміли, що тепер саме їм доведеться боротися зі злом, яке вони випустили назовні. Для хлопців починається найнеймовірніше і небезпечне пригода в житті!

Режисер: Ері Сандел
Актори: Венді МакЛендон-Кові, Медісон Айсмен, Джеремі Рей Тейлор, Каліл Харріс, Кен Жонг

загрузка...