загрузка...


Щоб вилізти з боргової ями і залагодити проблеми з фінансовим питанням, шкільний викладач вирішує зайнятися ставками на спорт. Головний герой приймається наймати і навчати так званих стрикеров — людей, які будуть вибігати оголеними на полі під час футбольного матчу. Поки вчитель і його компанія створюють новий тренд, проблеми з грошовою частиною отримують непередбачений поворот… З тих пір як його дружина померла, Бальтасар Наф живе наодинці зі своєю жорстоко-підлітковою дочкою Елізою.

Проте він веде спокійне, впорядковане і щасливе життя, тому що він постійно вчиться і любить свою дочку, незважаючи на її витівки. Але потім Балтасар випадково видає гроші на нове шкільне спортивне поле, і йому доводиться мати справу з незаконними справами, ставками на спорт, щоб повернути втрачену суму. Фільм Стрікер (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Щоб розібратися з безгрошів’ям, шкільний вчитель починає зайнятися ставками на спорт: наймати і тренувати стрикеров — людей, які вибігали голими на футбольне поле. Поки він і його команда робить стрікінг новим трендом, фінансові проблеми набувають несподіваний поворот.

Режисер: Пітер Луїзі
В ролях: Біт Шлаттер, Доро Мюглер, Бендрит Баджра, Філіп Грабер, Луна Усклер, Даніель Мангіш

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress