Фільм Super Алібі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Грега обожнюють його друзі і численні клієнти. Причина такої шаленої популярності криється в роді діяльності тямущого хлопця. Не так давно він відкрив компанію, яка надає за певну винагороду залізобетонне алібі на будь-який випадок життя. Пропустив студент пари, загуляв чи пустотливий чоловік, завдяки фірмі призвідників все буде шито-крито. Такий стартап відмінний спосіб заробити капітал, але погана рекомендація, коли справа стосується особистого життя самого власника цієї кампанії.

Грег знайомиться з чарівною дівчиною Фло і тут же закохується до нестями. Ніяких жартів. Хлопець готовий одружитися. Залишається тільки пережити знайомство з батьками красуні-нареченої. Парочка приїжджає в будинок батьків. Вхідні двері відчиняються, і на порозі виявляється Жерар, один з колишніх клієнтів невдачливого нареченого. Посмішки з осіб обох чоловіків тут же зникають. Колись тато Фло замовляв відмазки, щоб мати можливість зустрічатися у вихідні зі своєю спекотної коханкою. Складно сказати, чи захоче зрадник отримати в зяті молодої людини, який прикривав його справи. Нареченому тепер доводиться не тільки постійно брехати своїй майбутній тещі, але безкоштовно покривати тестя.

Жерар дуже швидко освоюється з новими правилами гри і відчуває себе в делікатній ситуації просто чудово. Складно доводиться тільки «винуватцеві торжества». Особливо, коли шляху декількох парочок перетинаються. Фільм Super Алібі (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Філіп Лашо
Актори: Філіп Лашо, Елоді Фонтан, Жюльєн Арруті, Тарек Буда, Дідьє Бурдон, Наталі Бай, Науелл Мадані, Меди Садун, Венсан Дезанья, Еліс Дюфур


загрузка...