Фанатські конференції набирають все більшу популярність. Для заповзятливих ділків з’являється можливість заробити на шанувальниках різних фільмів і серіалів непогані гроші. Навіть старі та скасовані шоу тут користуються популярністю і приносять прибуток своїм творцям. Ось тільки жадібний Адам Кінг, продюсер колись знаменитої космічної опери, не поспішає ділитися виручкою з іншими членами команди. Колишнім зіркам доводиться животіти в бідності, поки їх бос купається у славі і багатстві.

Кіт був дитиною, коли отримав роль стереотипного хлопчика-індуса. Тепер же він страждає кризою середнього віку. Для Метта шоу виявилося єдиним зоряним миттю. На цьому його кар’єра закінчилася, і йому доводиться відвідувати подібні заходи, щоб підзаробити. Його старий колега Брок не надто скаржиться на життя, але і йому набридло терпіти витівки начальства. До них також приєднується талановита художниця коміксів Еллісон, яка також прагне розрахуватися з самовдоволеним Кінгом.

Різношерста команда об’єднується, щоб покарати боса і отримати чесно зароблені гроші. Вони вирішують пограбувати його і відкрити сейф з пожертвами шанувальників. Фільм Супершахраї (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Зак Натсон
В ролях: Меггі Грейс, Кленсі Браун, Райан Квантен, Расселл Пітерс, Джон Малкович, Майк Еппс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress