Фільм Супержінки (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Супергерої існують не тільки в фільмах і мультиках. Вони є і в реальному житті. Більш того, сучасні люди просто потребують їхньої допомоги, адже зло ніколи не спить. Саме це хочуть довести герої комедії Електра і Динамо. Вони — супержінки. Але героїні зовсім не популярні, так, як розповідають про це у фільмах. Дівчата трохи засмучені цим, але не кидають свою благородну справу. Вони розуміють, що місту потрібні супергерої. Одного разу героїні фільму «супержінкою» бачать грабіжника. Вони вправно розправляються з ним.

Це бачить випадковий перехожий, який знімає відважне затримання грабіжника Електрою і Динамо на телефон. Ролик потрапляє в інтернет. Там він швидко стає популярним, набираючи тисячі переглядів. Тепер жінки знову відомі. Їх зауважує одна впливова піар компанія в Лос — Анджелесі. Електру і Динамо запрошують в агентство для того, щоб рекламувати їх. Жінкам видають нові красиві костюми, зброю і спорядження. Їм навіть придумують зворушливу історію про минуле життя, яка пояснює чому дівчата почали боротися зі злом. Тепер вони справжні супергерої. Їх популярність зростає до небес. Люди люблять їх і навіть бажають зустрітися особисто. Але у такій популярності є і мінуси. Адже коли в місті з’являється справжній злодій, популярність може тільки зашкодити.

Вже давно Лос — Анжелес не бачив злих геніїв, які хочуть підпорядкувати не тільки місто, а й весь світ. Чи зможуть супержінки побороти свого нового противника? І з якими проблемами їм доведеться зіткнутися? Фільм Супержінки (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Маррс Пильеро
Актори: Ханна Харт, Грейс Хельбіг, Крістофер Коуттс, Тревор Лернер, Матрея Федір, Аарон Пол Стюарт, Енді Баклі, Клейтон Чітті, Riun Garner, Jarelle Hepburn


загрузка...