Фільм Сусід-привид (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Прийнято вважати, що в будинку, де померла людина, після починає жити його душа або привид. Коли Чарлі заселяється в будинок, господиня делікатно попереджає, що минулий мешканець загинув тут. Хлопець шокований цією новиною, але думає, що це неправда. Він ще не знає, якого чекає його незабаром. Едді з’являється, коли Чарлі менше всього цього очікував. Виявляється, що Едді помер досить безглуздо після того, як запропонував своїй дівчині стати сусідкою. І він як і раніше проживає в будинку. Залишається загадкою, чому саме Чарлі може бачити примари.

Таке сусідство не радує головного героя, а все більше дратує. Едді веде себе так, як звик будучи живою людиною. Через деякий час стає зрозуміло, що привид не може просто так покинути цей світ, тому що у нього залишилися незакінчені справи. І в цьому йому може допомогти тільки Чарлі. Герою нічого не залишається, як погодитися співпрацювати, адже йому хочеться швидше позбутися від мерця. З його допомогою привид повинен налагодити стосунки зі своєю дівчиною, інакше їй ніколи не відправитися на Небеса.

Спільна справа зближує хлопців і вони навіть стають друзями. Залишається спільними силами досягти поставленої мети. Фільм Сусід-привид (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джек Генрі Роббінс
В ролях: Іен Хэкокс, Ентоні Паділья, Франческа Галасси, Рендолл Ярбро, Христина Спруель, Фахім Наджим


загрузка...