Фільм Сусіди. На стежці війни 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На перший погляд, Келлі і Мак вже змогли покласти кінець набридливим дій сусідів і тепер можуть насолоджуватися розміреним, спокійним життям. Однак за колишніми ворогами неподалік селиться спільнота «Капа-ню», членами якого є виключно жінки. Дізнавшись про новоселах, подружня пара не надала їм значення, вважаючи, що дівчата набагато тихіше хлопців, а значить не про що хвилюватися. Але незабаром герої усвідомили, що війни з сусідами не уникнути, адже жінки виявилися вкрай неадекватними, з кожним разом роблячи дурниці гірше колишніх. Конфлікти між сусідами з’явилися майже одразу після їх заселення.

Дізнавшись про ворогів побільше, подружжя зрозуміли, що перемогти їх поодинці не представляється можливим. Тоді вони закликають допомогти Тедді Сандерса – людини, який не так давно був предметом їхньої ненависті. Тепер Тедді має застосувати всі свої вміння у знаходженні спільної мови з жіночою статтю і здатності до флірту. Його завдання полягає в переконанні дівчат, що ті повинні змінити місце проживання. Подружня пара готова на все, не шкодуючи сил і коштів. Справа в тому, що пара мріє придбати будинок за містом, про яке вже давно мріють. Фільм Сусіди. На стежці війни 2 (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак, щоб втілити мрії в реальність, їм потрібно продати свій нинішній будинок, поруч з яким мешкає вороже жіноче співтовариство. Як наслідок, ніхто не хоче купувати нерухомість поруч з настільки неадекватними особами.

Режисер: Ніколас Столлер
В ролях: Хлоя Грейс Морец, Роуз Бірн, Сет Роген, Зак Ефрон, Селена Гомес, Кірсі Клемонс, Сиэра Браво, Дейв Франко, Айк Баринхолц, Ліза Кудроу


загрузка...