Фільм Свайпни (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Світ сучасних технологій і віртуального спілкування з кожним днем все більше розростається. Головні герої кінострічки «Свайпни» вирішують внести і свою лепту в розвиток світу «бездротової дружби». Вони довго працювали над створенням абсолютно нового додатка, головною особливістю і функціональністю якого були інтимні зустрічі на один раз. Але творці, в особі студента і програміста-генія, навіть не уявляли чим може для них самих обернуться наслідки їх власних розробок. Що потрібно зробити, щоб виправити своє життя і долю оточуючих.

На які жертви доведеться пройти головним героям, щоб повернути все в «колишнє русло». Здавалося б, це чудове додаток для студентів. Ось тільки ні сам творець, ні його оточення і уявити собі не могли, якими несподіваними наслідками все це обернеться. Фільм Свайпни (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тому тепер герой, який став винуватцем усього, що відбувається, вирішує зробити все можливе і неможливе, щоб виправити те, що він накоїв. Але чи вийде у нього це зробити? Чи зможе творець програми для зустрічей на одну ніч все виправити?

Режисер: Енн Дебора Фішман
Актори: Ной Сентінео, Крістен Джонстон, Джордж Хемілтон, Лі-Еллін Бейкер, Нейтан Гембл, Калані Хіллікер, Медді Керлі, Алана Стюарт, Крістіан Хатчерсон, Shein Mompremier


загрузка...