загрузка...


У центрі сюжету драматичної кінокомедії знаходиться чоловік, який не так давно переступив сорокарічний рубіж. Головний герой є щасливим володарем красуні-дружини і 17-річного сина, який не перестає радувати батька своїми успіхами. Здається, що Адам повинен бути абсолютно щасливий, проте головний герой не вміє радіти життю і з посмішкою дивитися в майбутнє. Чоловік загрузли в рутині, але члени сім’ї намагаються допомогти йому справитися з раптово обрушилася сумом. Дружина головного героя вирішує урізноманітнити сексуальне життя, але всі її спроби змінити ситуацію зазнають нищівної поразки, проте незабаром відбувається подія, яка перевертає все з ніг на голову.

В один із днів дружина Адама відправляється разом з ним в свінгер-клуб. Все це приносить чоловікові деяке задоволення, але незабаром він починає дивитися на все це, як на рутину. Головний герой, що вміє перетворювати будь-розвага в похмурі дії, не бачить нічого приємного в своєму житті. Фільм Свінгери (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він продовжує відвідувати свінгер клуб, не сподіваючись ні на що хороше, проте незабаром туди приходить молода чарівна дівчина, яка відразу займає особливе місце у серці Адама і змушує його змінити своє життя.

Режисер: Андрейс Экис
В ролях: Ольга Полякова, Михайло Кукуюк, Даша Астаф’єва, Любомир Валивоць, Олексій Вертинський, Анна Саліванчук

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress