Фільм Світ належить тобі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дивіться фільм Світ належить тобі 2018 з нами онлайн. Нелегке життя в країні під назвою Афганістан, а особливо у слабкої статі, яких права урізані майже нанівець. У цій країні, у зв’язку з постійними військовими діями, взагалі заборонені концерти. Тому в плані культурного розвитку, країна повністю деградує. У жінок на сході взагалі все складно, особливо заміжніх, яким дозволено тільки дивитися за своєю сім’єю, дітьми, чоловіком, варити їжу і слухатися чоловіка. Їм не можна нікуди виходити з дому без паранджі, тому що для красунь це просто ганебно. Тому вся жіноча краса близького сходу захована під купами ганчірок.

Найбільше засмучує те, що в країні майже немає розвитку, а у їх жінок то і подана. Вони нікуди не прагнуть, нічого в житті не хочуть домогтися. Лише Одна мета – вийти заміж і стати в розпорядження чоловіка, ось і весь сенс життя. Але, жінки всередині себе категорично з цим не згодні, хоча кожна з них не має права на невдоволення, все боятися відкрити рот. Фільм Світ належить тобі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але завдяки тому, що в країну приїжджають жителі інших країн, бачачи таку проблему, янкі почали навчати прекрасних східних дам вокалу. Так стала в цій країні відроджуватися культурне життя, якої раніше за дурниці тут не було.

Режисер: Ромен Гаврас
В ролях: Карім Леклу, Ізабель Аджані, Венсан Кассель, Філіп Катрін, Улайя Амамра, Франсуа Дамиенс


загрузка...