Фільм Світ Зомбі 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Абсолютно невідомо, що послужило початком протяжного зомбі — апокаліпсису. У всіх містах щодня виявляються нові спалахи заражених, які розростаються неймовірними темпами. Людство не знає, звідки взялися страшні тварюки і розуміє, що терміново необхідно знайти протиотруту або зброю, щоб захиститися від полчища кровожерних істот. Природно, відшукати правильний спосіб вирішення проблеми виявляється непосильним завданням і тепер люди приречені на повне вимирання. Ходячі мерці буквально заполонили вулиці, збираючи залишки свіжої людської плоті. У спробах стримати ненаситних істот, правоохоронні органи та регулярна армія терплять значні втрати.

Цивільні, кому не пощастило стати кормом, змушені ховатися в закритих будівлях і робити екстрені вилазки до найближчих магазинах, де ще залишилася можливість знайти їжу. До того ж ситуація ускладнюється здатністью заражати, яка переноситися після укусу. Так людина, що отримав невеликий слід від зубів за короткий термін може обернутися зомбі і напасти на товаришів, з якими ділить дах. Перебувати у великих поселеннях більше не можна і герої приймають рішення сховатися подалі від цивілізації, сподіваючись зберегти людську расу.

Небезпечна експедиція має надзвичайно важливий характер і багато віддадуть життя, щоб не дозволити відродитися новій Ері… Фільм Світ Зомбі 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Фернандо Гонсалес Гомес
В ролях: Міріам Кессиби, Гізела Мадригал, Ангел Норзагарай


загрузка...